Neden REVOLAX ?

Yüksek Derecede Saflık

REVOLAXTM, bakteriyel fermantasyon ile elde edilen yüksek saflıkta hyaluronik asit kullanan ve biyolojik olarak parçalanabilen bir jeldir. İnsan cilt dokusuna uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiş doğal bir maddedir.

En İdeal Çapraz Bağlı HA

Eşsiz çapraz bağlı teknolojisi, jelin fiziksel özelliğini korumak ve ayarlamak için haricen hyaluronik asit eklenmesine ihtiyaç duymaz. Birleştirici polydensified dolgular (çok yoğun), çapraz bağlı HA bölgelerinin düzenli yoğunlukları ile karakterize edilir. Bu durum, jelin çevredeki dokuya en iyi şekilde yayılmasını ve daha geniş alanların jelin yoğun parçaları ve ince periküler doku boşluklarını tutması için ise düşük yoğunluklu jel halinde doldurulmasına olanak sağlar.

Visko-Elastikiyet

Akışkan olmayan esneklik faktörü dermal dolgularda kalıcılığı belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Jelin hacim etkisi ve kalıplama yeteneği, her ürünün kullanım ve tedavi alanına göre visko-elastikiyet seviyesi optimize edilmiştir. REVOLAXTM, bu sayede cilt yapısı için daha uzun süre ve daha güçlü destek sağlar.

Yüksek Kıvamlı Monofazik Yapı

REVOLAXTM düzenli ve yoğun monofazik yapıdan oluşur. Bu istikrarlı yapı, doğal uyumlu bir hacmin yanı sıra, hem uygulayıcılar hem de hastalar için kolay ve konforlu bir enjeksiyon sağlar.

TOP